Tytuł: Zdobycze ginekologii plastycznej i funkcjonalnej łatwym i bezbolesnym sposobem na wstydliwe bolączki kobiet

Gdy dręczysz się z powodu nieprawidłowej budowy sromu lub łechtaczki, miewasz problem z osiąganiem przyjemności w życiu erotycznym spowodowany zmianami albo uszkodzeniami widocznych na zewnątrz narządów płciowych lub, z powodów subiektywnych, masz ochotę zmienić wygląd miejsc płciowych – medycyna estetyczna ma dla Ciebie szereg opcji, jakie w łatwy sposób usuną te problemy oraz wydatnie poprawią jakość funkcjonowania.

Aphrodite – dla kogo?

Pierwszą spośród ciekawszych możliwości ginekologii estetycznej jest użycie lasera, czyli nieinwazyjnej metody dopochwowej. Leczenie z użyciem Aphrodite rekomendowany bywa w wypadku niwelowania atrofii pochwy, plastyki warg sromowych, jak też w wypadku innych nieprawidłowości. Laser może być używany również w przypadku wielu odmiennych bolączek natury ginekologicznej – szczegóły przeprowadzanego leczenia i metody jego dostosowania do konkretnej sprawy uzgadniane będą w momencie wstępnej konsultacji u ginekologa.

Efekty zabiegu mogą przewyższyć oczekiwania, ponieważ powoduje on powrót naturalnego odczynu pochwy, zwiększa jej nawilżenie, zwiększa odczuwanie przyjemności erotycznej oraz redukuje bolączki powiązane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Całość zabiegu jest w praktyce niedokuczliwa oraz bardzo szybka, Etap gojenia, porównując do klasycznych metod jest bardzo króciutki, a dyskomfort z nim związany – nieduży.

Jak wygląda zabieg?

Cały zabieg to najwyżej kwadrans i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na włożeniu do pochwy wiązki specjalnego lasera, który powoduje obkurczenie i stymulację kolagenu. Pozwala to na wzmocnienie i usztywnienie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na macicę, a co za tym idzie – przywraca prawidłowe funkcjonowanie naszego układu moczowego.

Rezultatem może być odzyskanie komfortu życia oraz psychologicznej trwałości, oraz pewności siebie.

Bezpośrednio po zabiegu prawdopodobny jest bezzwłoczny powrót do codziennych zadań.

Masz problem z częstym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie symptomy jak przesuszenie pochwy, jej zapalenie, ból w czasie stosunku, swędzenie lub palenie? Przechodzisz menopauzę i zauważasz coraz większe kłopoty w czerpaniu satysfakcji w kontaktach płciowych? Chciałabyś polepszyć estetykę warg sromowych? Odczuwasz kłopot z tolerowaniem wyglądu własnych okolic intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to przemyśl zabieg Aphrodite, który w 15 minut może wyeliminować wszystkie problemy, które dotychczas wydawały się być niemożliwe do rozwiązania.

Odwiedź:

Wrocław ginekolog

Inne nasze artykuły tematyczny: